Web tasarım fiyatları, sitenin sayfa sayısına, kullanılan programların çeşitliliğine göre farklılık göstermektedir. Günümüzde evde çok ucuz fiyatlarla web tasarımı gerçekleştiren kişiler de vardır ancak bu kişilerin hizmetleri, web tasarım şirketlerinin sunduğu hizmetlerle karşılaştırılmayacak kadar azdır. Şirketler, başta Google optimizasyonunu olmak üzere, sosyal medya entegrasyonu, yazım ve fotoğraf içerik desteğini sunmaktadır. Bunun yanında temiz kodlama prensipleriyle çalışan web tasarım firmaları, profesyonel hizmet sunmaktadır. Günümüzde tüzel kuruluşların web sitesi zorunluluğu bulunmaktadır. Bu zorunluluk, günümüz teknoloji çağında insanların firmalar hakkında detaylı bilgi edinmesini ve alışveriş sırasında güven duymasını hedeflemektedir. Bu nedenle kurumsal web sitelerinin yasak savma düşüncesiyle tasarlanması söz konusu değildir. Keops Ajans, gerek kurumsal web sitelerinde gerekse kişisel web sitelerinde aynı titizliği göstermekte ve en kaliteli tasarımları gerçekleştirerek günümüzdeki en önemli tanıtım ve satış sistemi olan web sitelerinde profesyonel bir hizmet sunmaktadır.

Web Tasarım Fiyatları Hizmet Kalitesine Göre Değişir

Yeni bir web tasarımı da yapılsa, var olan bir web sitesinde yeni bir tasarım da gerçekleştirilse web tasarım fiyatları farklı olabilmektedir. Bu farklılık kalite, tasarımın sonrasında verilen hizmet, tasarım esnasındaki uygulamalar gibi etkenlerle doğru orantılı olarak yükselebilmektedir. Çok ucuz fiyatlı web tasarımı yaptırıldığında işlemin tamamlanmasının ardından hizmet beklenmemelidir. Çünkü profesyonel bir hizmetin belirli bir bedeli vardır ve bu bedel ödenmede kusursuz bir hizmet beklenmesi doğru değildir. Evlerde hazırlanan internet sitelerinin çok ucuz fiyatlarla yapılmasının en büyük nedeni, tasarımların ardından yapılması gereken işlemlerin uygulanmamasıdır. Çünkü sadece web tasarımının yapılmasıyla bir internet sitesinin milyonlarca web sitesinin arasından sıyrılması imkansızdır. Bunun için profesyonel bir hizmet gereklidir ve bu hizmet Keops Ajans tarafından sunulmaktadır.

Müşterinin Ne İstediği Bilinmelidir

Keops Ajans, hazırlanacak bir web sitesi için fiyatlandırma aşamasına gelmeden önce müşterinin beklentilerine odaklanmaktadır. Bu olurken de müşterinin ne istediğini bilmesi de önemlidir. Web tasarımı ile ilgili alınacak hizmette detaylar belli olduğunda sıra web tasarım fiyatları konusuna gelmektedir ve bu konu normalde ikinci plandadır. Çünkü bir web sitesi ile birlikte firma ya da kişi dünyaya açılmakta, ürün ya da hizmet satışında da dünya pazarına açılmak mümkün olmaktadır. Ajansımız, profesyonel çalışmalarıyla web sitesinin arama motorlarında ön sıralara çıkmasını sağlayarak kazanç elde etmesinde aracı olmaktadır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir