Web Site İçerik Yönetimi

Web Site İçerik Yönetimi

Web Site İçerik Yönetimi

Bir çok firma çok fazla maliyetler ile oluşturmuş oldukları internet sayfalarını gerek yeteri kadar zamanlarının olmaması gerek ise bunun için bir personel istihdam edemedikleri için atıl olarak kullanmaktadırlar. Devamlı gelişen pazarda en önemli reklam pazarlama vasıtalarından birisi haline gelen web ortamında etkili olabilmek için web sitelerinin devamlı olarak güncellenmesi, lüzumlu tanıtımlarının yapılması ve en önemlisi toplumsal medyada yer alması gerekmektedir. Sadece bu şekilde hedef müşterisine daha kolay ulaşabilir ve işlem hacmini dolayısıyla karlılığını arttırabilir. Bu sebeple yaratmış olduğumuz bu hizmet ile web sitenizi devamlı etken tutmakta ve bu pazarda ön sıralara çıkmanızı sağlamaktayız.

Web Site Yöneticisi Neler Yapar ?

Web site yöneticiniz olarak öncelikle web siteniz ile ilgili genel bir araştırma yapıyoruz ve bunu size raporluyoruz. Bu raporda web sitesinin teknik olarak eksikleri, rakip sitelerin incelenmesi ve strateji belirlenmesi yer verilmiştir. Bu şekilde web sitenizin var ise eksiklerini ve genel durumunu görmüş oluyorsunuz. Daha sonraki aşamada var ise tamamlanmamış olan kısımlar giderilerek siteniz olması ihtiyaç duyulan normlara getirilmektedir. Ek olarak web sitenizi daha detaylı inceleyebilmeniz için web sitenizin arama motorları ile optimizasyonu sağlanmaktadır. Bu şekilde hazırlanan internet sayfası üzerinden belirlenen strateji ile içerik yönetimi yapılmakta ve aynı şekilde bu paylaşımlar toplumsal medyada da paylaşılmaktadır. Web site yöneticiniz olarak seo çalışmalarınızdan tarafımızdan gerçekleştirilmektedir. Lüzumlu görüldüğü durumlarda farklı tavsiyelerde bulunulmaktadır. Her ay sonunda ise raporlama yapılarak siteniz üzerinde meydana getirilen işlemlerden haberdar edilmektesiniz.

Web Site Yönetimi Hizmet Bedeli

Web site yönetimi hizmeti alan firmalar ek olarak bu iş için devamlı bir personel istihdamı yapmayarak baştan maliyetlerde avantaj sağlamaktadırlar. Ücretlendirme her site için değişim göstermektedir. Çünkü bu siteye harcanacak mesai ile doğru orantılıdır. Ek olarak eğer web siteniz yönetilmeye hazır değil ise ilk kurulum harcamaları da ek olarak talep edilecektir. Hizmet bedeli kapsamında yapılacak işler tarafınıza yazılı olarak geçilecektir. Ödeme peşin olarak alınmakta olup hizmet süresince devam etmektedir.

Keops Web Tasarım olarak gerek web mevzusunda gerek ise genel piyasalar mevzusundaki informasyon ve deneyimimiz ile yalnız web sitenizin değil bununla beraber işletmeniz içinde bir danışmanlık hizmeti vermiş oluyoruz. Gücümüzü hizmet verdiğimiz ve başarıya ulaştırdığımız müşterilerimizden alıyoruz.