Bir web sitesi kişinin veya kurumun yaptığı işe olan saygısını gösterir. Nasıl ki bir iş görüşmesine giderken kılık kıyafetinize önem gösteriyorsanız, aynı şekilde web sitenizi ziyaret eden kişilerde karşılarında düzgün bir web tasarım görmek isterler. Bu yüzden internet ortamında fark edilebilir olabilmeniz için yaptığınız işi yada hizmeti en iyi ifade edebilecek web tasarımını yaptırmanızda fayda vardır. Unutmayın ki kişisel iletişim gücünüz her ne kadar kuvvetli olursa olsun eğer bunu sanal ortama yansıtamaz müşterilerinizde alma ihtiyacı oluşturamazsanız en azından internet ortamında satış veya pazarlama yapamazsınız.

Web tasarım, yaptığınız işi iyi ifade etmeli aynı zamanda sıkıcı ve gereksiz bilgiler ile ziyaretçilerinizin aklını karıştırmamalıdır. Ziyaretçileriniz hem görsel hem de içerik olarak ihtiyacı olanı en iyi şekilde ve kolayca bulabilmelidir. Web siteniz arka planda arama motoru optimizasyonu (SEO) olarak sağlam , hızlı açılan ve yönetim paneli olarak kullanışlı bir ara yüze sahip olması web tasarımı yaptıracaklar için önemli konulardır.

Müşterileriniz ile karşı karşıya görüşmenizde müşterinizin ilk 20 saniyede edindiği izlenim müşterinizin aklındaki imajınızın %80’nini teşkil eder. Bu yüz yüze böyle iken internet ortamında ise bu süre ortalama 5- 10 saniye arasına düşmektedir. Eğer müşteriniz web sitenizde aradığı hizmet veya ürün ile ilgili açık ve detaylı bir bilgi bulamaz ise bundan sonra şansınız neredeyse hiç sayılabilecek seviyeye düşer. Çünkü internet ortamında sizin yaptığınız iş veya hizmetin muadili bir çok firma bulabilecektir. Günümüzde özellikle internet ortamında bunca rekabet varken müşteriniz bir şekilde sizi bulmuş iken bu kadar kolay kaybetmeniz büyük bir felakettir.

Keops Ajans olarak sıcak satış ve pazarlamadaki birikimimiz ile web ortamındaki yenilikleri bir araya getiriyor. Sizin ve müşterileriniz ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılayabilecek çözümler sunuyoruz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir