Hakkımızda

Teknoloji geliştikçe insanların tercihleri de değişmeye başlamıştır. Özellikle günümüzde çok sayıda insan neredeyse tüm işlemlerini internet üzerinden gerçekleştirmektedir. İnternet kullanıcıları artıp elektronik ticaret portalları geliştikçe, insanlar internet üzerinde daha fazla zaman geçirmeye başlamıştır. Bu noktada kurumsal firmalar da web konusuna ağırlık vermeye başlamışlardır. Bu noktada Keops Web Tasarım, profesyonel web çözümleri ile hem kurumsal hem de kişisel müşterilerine en iyi desteği sunmaktadır. 2010 yılında faaliyete geçen kurumumuz, bugüne kadar sayısız çözümler üretmiş, internet sektöründe öncü isimlerden birisi olmuştur. İnternet sektörünün önemli firmalarından biri haline gelen Keops Web Tasarım, müşterilerine sunduğu profesyonel çözümlerle şirketlerin web sektörünün önemli firmaları arasındaki yerini almıştır. Ülkemizde internet konusuna verilen önemin artmasıyla birlikte web sitelerinin sayısında da artış yaşanmıştır. Bu durumun bir sonucu olarak da arama motoru optimizasyonu, web siteleri için hayati bir önem taşır hale gelmiştir. Bu konuda müşterilerine profesyonel destek sağlayan firmamız, web sitenizin hedef kelimesinde üst sıralarda yer almasını sağlamaktadır.

Keops Web Tasarım Kişiye Özel Web Çözümleri Sunuyor

Web tasarımlarının yanında SEO danışmanlığı hizmeti de veren Keops Web Tasarım, firmaların marka bilinilirliklerini en üst seviyeye taşıyacak çözümler sunmaktadır. Gerek firmaların kurumsal internet sayfası, gerekse e-ticaret konusunda vermiş olduğu özel hizmetler ile yaratıcı çözümler üreten Keops Web Tasarım, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesine göre hizmet vermekte, bu ilkesini ödün vermeden sürdürmektedir. Önceliği internet üzerindeki çözümler üretmek olan firmamız, müşterilerin tüm beklentilerine en iyi şekilde cevap vermekte, uzman kadrosuyla en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmayı hedeflemektedir. Bugüne kadar sunduğu tüm hizmetlerinde müşteri memnuniyetini önde tutan firmamız, gelişen teknolojiyi sürekli takip etmekte, teknik altyapısını da sürekli güncelleyerek dünyadaki tüm sistemlerle entegre bir şekilde hizmet vermektedir. Amaç en iyiyi kusursuz bir şekilde sunmak olduğunun bilincinde hareket ederek müşteri memnuniyetini ön plana alan firmamız, müşterilerine her daim iyi desteği sunmayı amaçlamaktadır.

Yenilikçi Çözümlerin Doğru Adresi

İnternet sektöründe firmalara özel web çözümleri üreten Keops Web Tasarım, bugüne kadar sayısız kuruma hizmet vermiştir ve vermeye de devam etmektedir. Web tasarımından SEO danışmanlığına, web yazılımından SEO uyumlu web sitesine, e-ticaretten kurumsal kimlik hazırlanmasına kadar sayısız hizmetler sunan firmamız, önceliği müşterilerine vererek onların markalarını önce ülke sonra da dünya çapında duyurmayı hedeflemektedir. İnternet portallarının dünyanın her noktasından ziyaret edildiğini bilen firmamız, gerek şirket web sayfalarını gerekse e-ticaret sistemlerini bu şekilde tasarlamakta ve uluslar arası arenada şirketlerin hizmet vermesini sağlamaya çalışmaktadır. Firmamız, şirketlerin hedef kitlesine ve kurumsal yapılarına uygun olarak özel tasarımlar sunmaktadır. Ayrıca bu web sayfalarının internetteki arama motorlarında üst seviyelerde yer alması için de arama motoru optimizasyon hizmetinin yanı sıra Google Adwors konusunda da destek sunmaktadır. Profesyonel bir şekilde, hem kullanışlı hem de üstün görsellikle cezp edici bir internet sayfasına sahip olan firmalar, bu sayede ticaretlerini bir kat daha artırdıklarını belirtmektedir. Keops Web Tasarım müşterilerine bu imkanı sağlamanın haklı gururunu taşımaktadır. Günün her saatinde hizmet veren profesyonel ekibimiz, müşterilerin tüm taleplerini anında değerlendirerek en uygun çözümleri üretmekte, sorunsuz bir hizmet anlayışını benimsemektedirler. Hizmet içi eğitimlerle yenilenen teknolojilerle ilgili sürekli bilgi sahibi olan personelimiz, sektördeki tüm gelişmeleri anında uygulayabilecek donanımı elde etmektedirler. Sunulan hizmetlerle firmaların dünya ile entegre bir hale gelmesi için çaba gösteren ve bu çabaları sonucu hizmet verdiği firmaları belli bir seviyeye taşıyabilen Keops Web Tasarım, bu başarısını devam ettirmeye kararlıdır.

Misyonumuz

Keops Web Tasarım, Web Tasarım ve bununla birlikte SEO çözümleri ürettiği firmaların marka bilinirliğini artırmak için en uygun çözümleri sunmaktadır. İnternet teknolojisinin geliştiği ve bu teknolojiyi kullanan sayısının arttığı günümüzde tüm firmaların internet üzerinden hizmet vermesi kaçınılmaz olmuştur. Bunun doğal bir sonucu olarak da binlerce firmanın aynı sayıda internet sayfası bulunmaktadır. Bu internet sayfalarının arasından sıyrılmak, marka ve ürünlerin tanıtımını yapabilmek için de profesyonel bir çözüm otağına ihtiyaç duyulmaktadır. Bu noktada firmamız en gerçekçi çözümlerin üreterek müşterilerine en iyi desteği vermektedir. Keops Web Tasarım olarak misyonumuz, hizmet verdiği firmanın marka değerini artırmak, SEO desteği vererek arama motorlarında üst sıralara çıkarmak ve bu sayede ticaret hacmini geliştirmektir. Ajansımız, internet ortamında kusursuz çözümler üreterek müşteri memnuniyetini ön planda tutan hizmetlere imza atmaktadır.

Misyonumuz Kusursuz Hizmettir

Keops Web Tasarım, talep üzerine hizmet vermektedir ve verdiği hizmeti kusursuz bir şekilde yerine getirmektedir. Bütün çalışmaları bir takvime yayan firmamız, en iyi hizmeti kusursuz bir şekilde yerine getirmeyi görev edinmiştir. Yaratılan bir markanın bilinirliliğinin çok daha üst seviyelere taşınması, ajansımızın misyonunu oluşturmaktadır. SEO çalışması ve Google Adwors reklam hizmetlerinde hatasız işlem yapmaktadır. Şirketin kurumsal kimliğini öne çıkaran firmamız, şirketlerin markalaşmasında da büyük destek sunmaktadır. Günümüzde marka bilinirliliğini artırmanın en uygun yolu, arama motorlarında üst seviyelerde çıkan bir internet sayfasına sahip olmaktır. Keops Web Tasarım, müşterilerine bunu vaat etmekte ve bu sayede şirketlerin marka değerlerinin artmasında önemli bir rol oynamaktadır.

Yenilikçi, Güvenilir ve Müşteri Odaklı Hizmet

Günümüzde firmaların birbirleriyle rekabet edebilmesinin en önemli yolu, güçlü bir internet sitesine sahip olmaktan geçmektedir. Güçlü bir internet sitesi için de bilinçli bir şekilde SEO desteği veren bir danışmana ihtiyaç duyulmaktadır. Keops Web Tasarım, bu desteği en hızlı ve en iyi şekilde vermektedir. Müşteri odaklı web çözümleri sunan ajansımız, hızlı, ekonomik ve kaliteli hizmetler sunmaktadır. İnternet ortamında hizmet verdiğimiz müşterilerimizin ulaşmayı istediği hedefe en hızlı bir şekilde ulaştırmayı amaç edinen firmamızın en büyük amacı, müşterilerimizi geleceğe taşıyan en doğru ve en güvenilir adres olabilmektir. Keops Web Tasarım, bugüne kadar sunduğu hizmetlerde bu amacı gerçekleştirmiştir. Yenilikçi, güvenilir ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile hareket eden Keops Web Tasarım, gücünü koşulsuz müşteri memnuniyeti ile hizmet vermesine borçludur.Keops Web Tasarım olarak gelişen teknoloji dünyasında yeni ve yaratıcı fikirlerle müşterilerimize daima en iyiyi sunma gayreti içindeyiz. Kalitede süreklilik sağlamak gibi bir vizyonumuzun yanı sıra, özgünlük, üretkenlik. Dürüstlük gibi vazgeçilmez hizmet politikamızla da en doğru işlemleri gerçekleştiriyoruz. Karşılıklı güven esasına dayalı, çözüme odaklı hizmet anlayışıyla kusursuz müşteri memnuniyeti ilkesine sadık kalarak üstlendiğimiz görevleri, en iyi şekilde yerine getirerek firmaların yoğun rekabet ortamında aradan sıyrılmasını ve iş potansiyelini geliştirmesini sağlamak, ajansımızın öncelikleri arasındadır. Hizmet sunduğumuz firmaların marka değerlerinin yükselmesini sağlamak, internet sayfalarını arama motorlarında üst seviyelere çıkarmak, Türkiye’de ve dünyada kolay ulaşılabilir bir pozisyonda hizmet sunmalarını sağlamak için ciddi ve disiplinli bir hizmet anlayışıyla hareket ediyoruz.

SEO Optimizasyonu Yapmak Uzmanlık Gerektirir

SEO optimizasyonu ile ilgili yapılan tüm çalışmalar, uzmanlık gerektiren bir işlemdir. Bu işlemleri gerçekleştirebilmek için de sektörü ve sektördeki tüm yenilikleri çok iyi bilmek ve sürekli olarak takibini yapmak gereklidir. Bu takibi yapabilmek için de yine profesyonellik gerektirir. Keops Web Tasarım, profesyonel hizmet ve profesyonel çözümler sunarak en doğru SEO çalışmasını sunmaktadır. Türkiye’de çok sayıda SEO hizmetini sunduğunu ifade eden kişi ve kuruluşlar vardır. Ayrıca bunların tamamı kendilerinin en iyi SEO uzmanı olduğunu ifade etmektedir. Keops Web Tasarım ise kalitesini sözleriyle değil verdiği hizmetiyle ortaya çıkarmaktadır. SEO danışmanlığı veren kişi ya da kuruluşların sözleri değil sunduğu hizmetler sonucunda firmaların hangi aşamaya geldiği önemli olmalıdır. Ajansımız, bugüne kadar destek verdiği tüm kurumların internet sayfalarını belirli bir seviyeye çıkarmanın haklı gurunu yaşamaktadır. Vizyonumuz en iyiyi sunmaktır.

Vizyonumuz

Vizyonumun En İyiyi Sunmaktır

Ülkemizde bilgili SEO danışmanlarına ulaşabilmek kolay değildir. Ayrıca sok sayıda kişinin de bu konuda yetersiz olduğu bilinmektedir. Keops Web Tasarım, SEO danışmanlığı ile ilgili kusursuz hizmet anlayışını sürdürmekte, bunun yanında Web tasarım, Web dizayn, Web yazılım gibi hizmetleri de sunarak müşterilerinin tüm beklentilerine en üst düzeyde karşılamayı ilke edinmiştir. SEO uyumlu web sitesi kurulumunu da gerçekleştiren ajansımız, böylece hizmetini üstlendiği firmanın internet ortamında kısa süre içinde duyulmasını hedeflemektedir. Vizyonumuz, en iyiyi en doğru şekilde sunmaktır. Hizmet verdiğimiz firmaların başarısı da eksiksiz hizmet verdiğimizin kanıtıdır.

Değerlerimiz

Keops Web Tasarım olarak taviz vermeyeceğimiz değerlerimiz vardır. Bunların başında etik değerler gelmektedir. Aynı zamanda iş ahlakının gerekleri, onurlu bir duruş, kendimize ve müşterimize olan saygı da asla taviz vermediğimiz değerler arasındadır. İnsana saygı, vazgeçemediğimiz değerler arasındadır. Hizmet verdiğimiz firmaların beklentilerinin daha fazlasını karşılamak da en önemli ilkelerimiz arasındadır. Kalite, sunduğumuz hizmetin olmazsa olmazıdır. Kaliteli hizmet anlayışımızı sürekli yükseltir, her zaman kendimizle yarışırız. Müşterilerimizin fikirlerine daima saygı gösterir, onların beklentilerini karşılayacak adımları atarız. Sunduğumuz hizmetin her aşamasında kişisel yeteneklerimizi üst sınırda kullanır, müşterilerimizi de doğru yönlendiririz. Felsefemiz her zaman gerçeklerden ve doğrulardan yana olmaktır. Verdiğimiz sözün arkasında durur, ne söz vermişsek mutlaka yerine getiririz. Müşterilerimizin yüksek beklentiler içinde olduğunu bilir, hizmet kalitemizi bu beklentiler doğrultusunda geliştiririz.

Yenilikleri Yakından Takip Ederiz

Tüm gelişmelere açık olarak hizmet verir, dünyadaki yenilikleri de yakından takip ederiz. Hizmet kalitesinden ödün vermeden, “müşteri haklıdır” görüşünü benimseyerek hizmet vermek, ticari değerlerimiz arasındadır. Sunduğumuz hizmetlerin tamamında yenilikleri uyguluyoruz. İşimize saygı duyuyoruz. Yaptığımız işin firmalar için ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz. Bizden hizmet alan firmaların hedefinin kazanç elde etmek olduğunu biliyoruz. Günümüzün gelişen teknolojisinde internet kullanıcısının sayısının artmasıyla sektörde kıyasıya bir rekabet olduğunun da bilincindeyiz. Keops Web Tasarım olarak bu rekabet ortamında müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunarak onların bu rekabet ortamından en kanlı bir şekilde çıkmalarını sağlıyoruz. Değerlerimiz arasında hizmet sunduğumuz müşterilerimi farklılaştırmak da bulunuyor.

Önce Müşterimizi Anlıyor Sonra Harekete Geçiyoruz

Keops Web Tasarım olarak ilk önce müşterimizi anlamaya odaklanıyoruz. İyi anlamanın, işin çok daha kaliteli olmasını sağladığını biliyoruz. Öncelikle çok iyi bir dinleyici olarak beklentilerini anlıyor, sonrasında da harekete geçerek beklentilerinizden çok daha fazlasını sunuyoruz. En iyi sonucun çok iyi dinleyip çok iyi anlamaktan oluştuğunun bilincinde olarak proje hazırlıyoruz. Müşterimizin ne beklediğini bilerek işe başlıyor, bu sayede de en başarılı sonuçlara ulaşabiliyoruz. Değerlerimiz arasında çok çalışma da bulunuyor. Başarının ardında çok çalışmanın geldiğini biliyoruz. Ancak bu çok çalışmanın dinlenmeden çalışmak anlamına gelmediğinin de farkındayız. Ancak işimizi severek yapıyoruz ve bu nedenle de en kaliteli sonuçları meydana getirebiliyoruz.