E-ticarette hazır paket kullanımı büyük avantajlar sağlamaktadır. Keops Ajans e-ticaret paketlerinde, e-ticaret sitesinde bulunması gereken tüm çözümler sunulmaktadır. E-ticaret paketleri, hem yazılım hem de güvenlik önlemleri ile kullanıma hazır olarak tasarlanmıştır. Hazır paket kullanımlarında SEO analizi de yapılmıştır. Bu sayede e-ticaret sitesi arama motorlarında çok iyi seviyelerde olmaktadır. Hazır e-ticaret paketinde siteler hazır tasarımlarla kullanıcının hizmetine verilmektedir. Müşteri hazır tasarımlardan birini alıp hemen kullanmaya başlayabilir. Dilerse Keops’un sunduğu özel tasarımları ile de kişiye özel tasarımlar da oluşturulabilmektedir. Hazır paketlerde arzu edildiği ölçülerde kullanıcı tanımlamak mümkündür. Site sahibinin dışında sitede hizmet verecek kişiler için belirlenen alanlara ulaşmasını sağlayan özel paneller açılabilir. Site sahibi yetkilendirmeler yaparak siteyi yönetebilecek adminleri de belirleyebilmektedir.

Google Bazlı Çalışmalar Siteye Eklenebilir

E-ticarette hazır paket kullanımı alındığında alışveriş sitesi açıldığında Google’un sağladığı özel eklentiler de standart olarak sunulmaktadır. Başta Google analytics olmak üzere Google sitemap ve diğer eklentilerin de kurulumu çok kolay bir şekilde gerçekleştirilmekte ve e-ticaret sitesinde tanıtılmaktadır. Hazır paketlerde e-ticaret sitesine eklenecek ürünler üzerinde bazı özel değişikliklerin de yapılmamsı mümkündür. Hazır paketlerde ürünler detaylı bir şekilde tanıtılabilir, ürün fiyatlarının tamamı ayrı ayrı belirlenebilir. Ayrıca e-ticaret sitesi yöneticisi, bu fiyatları müşteriye ya da bayilere özel olarak bildirilebilmektedir. Bununla birlikte bayilere ve müşterilere özel indirimler, kampanyalar ve özel komisyonlar hazırlanabilmektedir. Sanal alışveriş mağazasında 3D sanal pos makinesinin kurulması mümkündür. Bunun yanı sıra tüm ödeme sistemleri entegre edilebilir, özel olarak tasarlanmış paneller sayesinde de sorun çıkmadan sistemi çalıştırmak mümkündür. Ayrıca alaşma yapılan bankalarla sanal POS desteğinin alınması da mümkündür. Bu konuda Keops Ajans’tan yardım alınabilmektedir.

Kargo Takibi

E-ticarette hazır paket kullanımı tercih edildiğinde kargo takip sistemi de bulunmaktadır. Bu sayede ürün teslimi sırasında kargo yönetimi çok kolay bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Online kargo takip özelliği ile birlikte müşterinin satın aldığı ürünün nerede olduğu anlık olarak takip edilebilmektedir. E-ticaret paketleri kullanıldığında Facebook üzerinden sanal mağaza açma imkanı da bulunmaktadır. Ürünler, Facebook Store’a eklenebilmekte ve satışları da e-ticaret sitesi üzerinden gerçekleştirilebilmektedir. Bu konuda profesyonel destek Keops Avans tarafından sunulmaktadır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir